Murano Avize
Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler Erişim   Click For English

 

 

Ginger's Butik

 
 
1992 yılında bir aile şirketi olarak kurulduğu günden bu yana Şişhane'deki meşhur avizeciler çarşısında yerini almıştır. İlk günden beri farklı olmayı hedefleyerek yola çıkan Murano Avize kalitesinden asla ödün vermemiştir.
 
Murano Avize ismi, İtalya'nn Venedik kentindeki Murano adasından esinlenerek konulmuştur. Bu adanın özelliği barındırdığı tarihi cam atölyeleridir. Esrarengiz bir tarihi olan bu adada işlenen camların bir çok örneğini ürünlerimizde kullanmaktayız.
 
Murano Avize'nin, çoğunluğu Avrupa'dan ithal edilen geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Her zevke ve her yaşa hitap edebilecek ürünlerimiz modern, klasik ve semi-klasik olarak üçe ayrılmıştır. Bunun yanı sıra istenilen tasarıma göre modellerimiz her yaşa ve her keseye uygun olarak yurt içindeki atölyelerimizde üretilebilmektedir.
 
Murano Avize aşağıda listelenen bir dizi kredi kartını ödemelerinizde kabul etmektedir. Taksit kartlarda 8 aya varan taksit, peşin ödemelerinizde ise şirket prensibimiz olarak çok özel indirimler sunmaktayız.
 
Tek yapmanız gereken tarzınıza uygun ürünümüzü beğenmek... Gerisi bize kalmış. Ekip arkadaşlarımız kapınıza kadar gelerek dilediğiniz yere ürününüzün montajnı yapar. Ürünümüzden herhangi bir şikayetiniz ya da kullanımla ilgili bir sorununuz varsa bizi her zaman arayabilirsiniz.
 
Yolunuz düşerse sizi mağazamızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
 
 
Ginger's Butik
 
VISA MasterCardMaestro GarantiBonus CardYap KrediWorld Card

 
 
İskender Caddesi No: 66 / 68 Şişhane – İstanbul - Türkiye
Tel: 90 212 2531297 - Tel-Faks: 90 212 2534404
e-mail: info@muranoavize.com
Website | Gizlilik | Bize Yazın | Tasarım
Copyright © 2008 Murano Avize.
Tüm Hakları Saklıdır.